Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

КристинопільФест 2017

v06-10-179 вересня у м. Червонограді вперше відбувся регіональний фестиваль "КристинопільФест". Територія біля палацу Потоцьких на один день стала центром зосередження позитивних емоцій, гарного настрою, яскравих вражень та драйвової музики.

Організаторами цього заходу виступили Благодійний фонд "Фундація розвитку Червонограда" та інформаційний інтернет-ресурс "Ехо Червонограда". Розваги для найменших та нічний квест забезпечили волонтери з міського учнівського самоврядування та Молодіжного ХАБу "Космодром". Солодкі подарунки для найменших гостей фестивалю подарувала Церковна кредитна спілка "Анісія", яку представляли працівники Відділення №6.

Червоноградські майстрині організували ярмарок хенд-мейду, різноманітні майстер-класи. Екскурсії підвалами палацу Потоцьких вдень проводила завідувач Червоноградської філії Львіського музею історії релігії Галина Гриник. Та головне дійство - концерт за участі неймовірно крутих українських гуртів з міст Львова, Луцька та Києва: The Melory, Zapaska, XAC, Фіолет, Шосте чуття та інших.

Глядачі отримали найкращі емоції та приємні враження. Фестиваль також носив благодійну місію, адже відбувався збір коштів на лікування двох онкохворих діток з м. Червонограда.

Хочеться сподіватись, що гарні та позитивні враження залишилися в кожного, хто відвідав цей захід.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)