Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Ярмарка професій у Червонограді

Ярмарка професій у ЧервоноградіУ житті кожної людини настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Тож в наших можливостях допомогти нашим дітям зроби цей крок свідомо і виважено.

1 жовтня у місті Червонограді вперше відбувся ярмарок професій "Че-чі-ленд". Діти віком від 6 до 14 років мали можливість на один день спробувати себе в ролі лікаря, депутата, перукаря, будівельника, журналіста та в інших не менш цікавих професіях. Також з великим задоволенням поспілкуватись з фахівцями різних професій, які з власного досвіду надали інформацію про переваги та особливості обраної ними спеціальності, а також розкрили секрети успіху у професійній діяльності.

Працівники Відділення №6 (м. Червоноград) Церковної кредитної спілки "Анісія" залюбки долучились до такої соціальної акції. Вони ознайомили дітей з кредитуванням, розгадували економічні кросворди, провели опитування щодо витрачання коштів. Приємно зазначити, що більшість дітей все-таки надали перевагу заощадженню. Отримані знання діти змогли використати у грі "Монополія", де переможці отримали подарунки та свідоцтва від кредитної спілки. З цікавістю до дітей долучалися і їхні батьки.

Щиро бажаємо нашим дітям, щоб вибір професії у майбутньому не був помилковим і приніс не тільки успіх, а й щастя, задоволення і духовний розвиток.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)