Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Гарбузова осінь в Добросині

Гарбузова осінь в ДобросиніЗдавна осінь для українців була часом підведення підсумків року. Кожної осені в українських містечках і великих селах відбувалися ярмарки, на яких можна було продати чи обміняти лишки виробленої продукції, купити все необхідне. А ще на таких ярмарках можна було відпочити, поспілкуватися та повеселитися.

Працівникам Церковної кредитної спілки "Анісія" теж вдалося побувати на такому святі, адже 7 жовтня 2017 року у селі Добросин Жовківського району вже вдруге відбувся ярмарок-фестиваль "Гарбузова осінь".

Сільгоспвиробники Жовківщини продавали на ярмарку різноманітні плоди своєї праці (овочі, квіти, молочну продукцію, продукти бджолярства та інше). Досвідчені жовківські господині на ярмарку змагалися у вправності, частуючи гостей власноруч приготованими смаколиками, а юні школярки запрошували усіх бажаючих скуштувати страв з гарбуза.

Яскраві осінні барви та цікаві композиції в етностилі додали святу колориту. А піднесений настрій забезпечила концертна програма фестивалю за участі вокальних та танцювальних колективів з Житомирщини, Тернопільщини, Київщини та Львівщини.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)