Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

У взаєморозумінні, турботі та добрі

У взаєморозумінні, турботі та добріОсь уже майже 10 років на Турківщині успішно функціонує відділення Церковної кредитної спілки "Анісія".

10 років тому, на не надто розвинутий фінансовий ринок Турківщини несподівано і, як виявилося, доречно увійшла ЦКС "Анісія" уже маючи чималий досвід діяльності в інших регіонах Львівщини. А сьогодні можна впевнено стверджувати: вибір керівництва був правильним. З перших днів Відділення №7 (м. Турка) ЦКС "Анісія", завдячуючи доброзичливому ставленню працівників – Марії Стець та Віри Шкітак, добре організованій ними роботі, отримало довіру громадян. Свідченням цього є слова вдячності сотень позичальників, серед яких, у переважній більшості, люди з малими статками, нерідко пенсіонери, та й ті, хто вирішив тут відкрити депозит. Промовистою є й сама статистика. З часу відкриття в нашому місті цієї фінансової установи, її послугами скористалися 1852 людини, серед них є чимало тих, хто отримував кредит 10, і навіть 12 разів. Маючи добру можливість вчасно вирішити господарські проблеми, покращити своє здоров’я чи, скажімо, допомогти дітям у здобутті освіти. У рік відділення видає приблизно 500 кредитів.

А ось життєві приклади допомоги кредитної спілки: у 2008 році Оксана Марич вирішила провести реконструкцію власного будинку. В цій ситуації, як зазвичай буває, одразу відчула фінансову проблему. Проте у відчай не впала, а порадившись в родині, звернулася по допомогу в «Анісію». Відтоді майже щороку оформляла кредит, так і зробила добудову до існуючого будинку, а за тим – капітальний ремонт помешкання. Великою підмогою у вирішенні життєвих проблем стали анісіївські кредити і для Руслани Вовчанчин-Юсипович. За це вона, як і попередня героїня моєї розповіді, щиро вдячна кредиторам. Як позитивний приклад, що заслуговує на увагу, можна назвати приклад сім’ї Миколи Кузьмака. Завдяки енергозберігаючому кредиту від «Анісії» в родині вдалося поміняти усі вікна в помешканні, та ще й з відшкодуванням відсоткових ставок, передбачених згідно програми Львівської обласної ради.

Неодноразово отримувала кредит в "Анісії" й Катерина Романчак. Зокрема, як кажуть, коли треба було ставити дітей на ноги, давати освіту. Так минали роки. Зараз жінка на пенсії, але з кредитною спілкою стосунків не пориває, а працює в депозитній програмі, таким чином заощаджуючи на старість. 12 разів скористалася кредитом і Стефанія Павлишин, щораз використовуючи кошти на покращення здоров’я, в тому числі на проведення хірургічних операцій. З огляду на пройдений шлях, подібних прикладів можна наводити чимало. Долі та ситуації в них різні. Проте всіх їх об’єднує одне – великі і щирі слова вдячності "Анісії" за людяність, турботу та взаєморозуміння. Особливо їх було багато 19 жовтня, коли в Україні відзначали Міжнародний день кредитних спілок. З нагоди професійного свята всіх відвідувачів Турківське відділення гостинно пригощало солодощами, а малечі дарували ще й барвисті кульки на добру згадку – з вірою на подальшу плідну, взаємовигідну співпрацю.

Василь Васильків, головний редактор часопису "Бойківщина", м. Турка
0204


0506


03

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)