Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Розширити доступ аграріїв до отримання дешевих кредитів

anisia-11-17В рамках XVII Міжнародного економічного форуму "Львівщина — локомотив промислової революції в Україні", який проходив на Львівщині 26-27 жовтня 2017р., голова правління ЦКС "Анісія" Володимир Сидоровський взяв участь в панельній дискусії "Інвестиції у продовольчу безпеку та розвиток сільських територій як чинник впливу на рівень трудової міграції" та обговорив із заступником Міністра аграрної політики та продовольства Віктором Шереметою можливість участі кредитних спілок у державних програмах кредитування сільськогосподарських виробників.

В. Сидоровський відмітив, що сьогодні кредитні спілки Львівщини є учасниками обласної програми по відшкодуванню відсотків за кредитами, отриманими агровиробниками. Разом з тим, кредитні спілки мають досвід участі в аналогічних програмах, оскільки у 2003-2004 рр. вони були учасниками державних програм. Сьогодні ж в державних програмах по здешевленню кредитів для сільгоспвиробників задіяні лише банки. Можливість залучення кредитних спілок до відповідних державних програм дозволила б ширшому колу аграріїв отримати фінансову підтримку від держави.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)