Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Запровадження нових форм агрокредитування

Запровадження нових форм агрокредитування 24 листопада 2017 р. працівники ЦКС "Анісія" взяли участь у тренінгу "Аграрні розписки в Україні — нові можливості", який був організований Проектом "Аграрні розписки в Україні" Міжнародної фінансової корпорації IFC та призначався для кредиторів по цьому досить новому для України виду кредитування сільгоспвиробників, адже активна діяльність по запровадження аграрних розписок розпочалася в Україні лише у 2016 році.

Представниками Проекту були представлені ключові особливості аграрної розписки як для фермерів, так і для кредиторів, особливості їх укладення, вимоги до аграрних розписок, їх виконання та наслідки невиконання.

Представники банків, які вже працюють з аграрними розписками, визнали, що аграрні розписки — зручний та простий інструмент залучення фінансування для потреб сільгоспвиробників, який дозволяє отримати кошти під заставу майбутнього врожаю, а кредитори, в свою чергу, отримують гарантії безумовного виконання такого зобов'язання.

На сьогоднішній день аграрні розписки вже діють у 8-ми областях України, однак ця форма кредитування викликає велике зацікавлення як з боку сільгоспвиробників, так і з боку фінансових установ. Початок видачі аграрних розписок у Львівській області планується на початок лютого 2018 р.

Захід був організований за підтримки та активної участі Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)