Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями – обов’язок кожного громадянина

Виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями – обов’язок кожного громадянина26 листопада 2017 р. представники ЦКС "Анісія" у м. Буськ були запрошені на фестиваль "Повір у себе", який об’єднав навколо себе десятки талановитих дітей, яких згуртувала у велику, дружню родину районна асоціація інвалідів, головою якої протягом багатьох років є Софія Якимівна Климус. Цьогоріч Асоціація інвалідів району відзначає 25 річницю з дня свого заснування.

Діти з асоціації були нагороджені грамотами та подарунками від керівництва Асоціації. У відповідь дітки співали пісні, декламували вірші, за що й отримали щирі оплески від численних глядачів.

Відомий паралімпієць Антон Дацко привітав Асоціацію з ювілеєм та поділився з присутніми своїми секретами успіху. Саме асоціація, спортивний клуб "Вікторія" дали йому перший поштовх до занять спортом, а згодом до підкорення світових олімпійських вершин.

На завершення фестивалю голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус вручила подяки керівникам органів влади, благодійникам, в тому числі і нам, усім тим, хто в міру своїх можливостей повсякчас допомагає організації та неповносправним.

Насамкінець усі учасники фесту вийшли на сцену та заспівали "Многая літа".

На сьогодні асоціація разом з її членами розвивається, росте та мріє про нові досягнення. Заняття плаванням, шахами, співами, ораторським мистецтвом, вишивання бісером, витинанка – це далеко не весь перелік того, чим займаються діти.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Колектив Відділення №2 (м. Буськ) ЦКС "Анісія"
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)