Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Святий Миколай у Буську

Святий Миколай у БуськуВ народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І кожне особливе! Але найбільш очікуване і найбажаніше для дітей є свято Св. Миколая. 23 грудня у м. Буську в Асоціацію інвалідів завітав Святий Миколай. Працівники асоціації та діти підготували чудове свято. Святому Миколаю дітки розказували віршики та співали пісні. Усі, хто був присутній на святі, написали на листочку своє найголовніше бажання і кинули у торбинку, яку із собою забрав Миколай. Дітки вірять, що якщо вони будуть слухняними, то це бажання обов'язково здійсниться.

Працівники Відділення №2 (м. Буськ) Церковної кредитної спілки "Анісія" виступили в ролі помічників Святого Миколая і радо допомогли йому обдарувати солодощами всіх присутніх. Свято завершилось багатоголосим "Ой, хто, хто Миколая любить" у виконанні всіх присутніх.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)