Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"
ЕнергозбереженняГолова правління Володимир Сидоровський 17 січня 2018 р. від імені ЦКС "Анісія" підписав Генеральну угоду про співробітництво кредитної спілки з департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.
Енергозбереження
В заході з нагоди підписання Генеральних угод, який відбувся в приміщенні Львівської ОДА, взяли участь представники банків та інших кредитних спілок, що приймають участь в кредитуванні населення по Програмі енергозбереження.

Слід відмітити, що ЦКС "Анісія" є активним учасником даної Програми з моменту її запровадження, тобто з 2006 року. Дана Програма постійно модернізується, ідучи в ногу з впровадженням нових технологій. Так, відтепер в Програму закладено не лише відшкодування відсотків по кредитах, отриманих на енергозберігаючі цілі, а й відшкодування частини тіла кредиту на встановлення приватних дахових сонячних станцій.

Тож запрошуємо членів кредитної спілки скористатись можливістю здешевлення своїх фінансових потреб при осучасненні енергоефективності свого помешкання.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)