Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Зустріч з учасниками АТО в Городку

Зустріч з учасниками АТО в Городку Зустріч з учасниками АТО в Городку 1 лютого 2018 р. керуюча відділенням № 5 (м. Городок) Надія Пенцак взяла участь у черговій зустрічі учасників АТО із керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації та структурних підрозділів інших міністерств та відомств. Цього разу на зустрічі були присутні демобілізовані учасники АТО з міста Городка та сіл Родатичі та Андріанів.

Начальник відділення Держгеокадастру у Городоцькому районі Володимир Жук проінформував учасників зустрічі про правові зміни у законодавстві щодо виділення земельних ділянок для ведення сільськогосподарської діяльності учасникам АТО за межами населених пунктів.

Надія Пенцак ознайомила присутніх з умовами пільгового кредитування для ведення підприємницької діяльності в рамках реалізації заходів Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Також на зустрічі було обговорено районну програму забезпеченням житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2018-2020 роки.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)