Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Про аграрні розписки для сільгоспвиробників Турківщини

Про аграрні розписки для сільгоспвиробників ТурківщиниПро аграрні розписки для сільгоспвиробників Турківщини У четвер, 1 лютого, в приміщенні сесійної зали Турківської РДА проведено навчальний тренінг для потенційних учасників обігу аграрних розписок та фінансової підтримки агровиробників у 2018 році з обласного та державного бюджетів. Семінар проводився за участю представників департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, зокрема Галини Бардахівської, координатора проекту "Аграрні розписки в Україні" Олени Топій, менеджера ТзОВ "ДР Грін Україна" Володимира Дащука.

Участь у семінарі взяла і керуюча відділенням №7 (м. Турка) ЦКС "Анісія" Марія Стець, яка ознайомила присутніх з досвідом агрокредитування в Церковній кредитній спілці "Анісія" та розповіла про умови пільгового кредитування для ведення фермерських господарств в рамках реалізації заходів комплексної Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)