Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Аграрні розписки в Радехові

Аграрні розписки в РадеховіАграрні розписки в Радехові 23 лютого за організаційної підтримки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) у Радехові провела семінар-навчання на тему: "Аграрні розписки – новий інструмент фінансування фермерських господарств у Львівській області". На семінар було запрошено керівників сільськогосподарських підприємств, сімейних і фермерських господарств, постачальників засобів виробництва для аграрного сектору. Перед присутніми виступили керівник відділу агропромислового розвитку Радехівської райдержадміністрації Василь Призва, начальник відділу економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Галина Камінська, координатор проекту "Аграрні розписки в Україні" Олена Топій та інші.

Метою проекту є покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників.

Представники кредитних спілок та банківських установ ознайомили сільгоспвиробників району з умовами кредитування. Працівники Церковної кредитної спілки "Анісія" розповіли про переваги кредитування фермерських та особистих селянських господарств, про відкриту методику нарахування відсотків по кредиту, відсутність прихованих платежів, страхування та комісій; про участь у програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області та запровадження нового продукту кредитування "Аграрні розписки". А також зазначили, що членів спілки, які скористаються кредитом в ЦКС "Анісія" на протязі року, до Дня сільгоспвиробників очікує приємний сюрприз, а саме грошові сертифікати.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)