Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Про аграрні розписки розповіли фермерам Буського району

Про аграрні розписки розповіли фермерам Буського районуПро аграрні розписки розповіли фермерам Буського району2 березня 2018 року в приміщенні сесійної зали Буської районної ради відбувся навчальний семінар "Аграрні розписки в Україні та фінансова підтримка аграрного сектору".

У семінарі взяли участь Головний спеціаліст відділу економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Галина Бардахівська, регіональний представник у Львівській області проекту "Аграрні розписки в Україні" Олена Топій, регіональний директор "Агро Арена" Мирон Партика, менеджер "ДР Грін Україна" Володимир Дащук, перший заступник голови РДА Олег Ільків.

На даному семінарі були висвітлені важливі питання, а саме, фінансові можливості для суб”єктів господарювання в галузі сільського господарства з державного та обласного бюджетів та мета, умови, переваги, фінансові можливості реалізації проекту IFC "Аграрні розписки в Україні".

Усім учасникам семінару було роздано роздатковий матеріал презентації проекту "Аграрні розписки в Україні".

Церковну кредитну спілку "Анісія" представили керуюча Відділенням №4 (м. Мостиська) Теодозія Баран та керуюча Відділенням №2 (м. Буськ) Ольга Негід, які розповіли про умови та досвід успішного кредитування кредитною спілкою фермерських та особистих селянських господарств.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)