Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Про аграрні розписки розповіли фермерам Золочівського району

Про аграрні розписки розповіли фермерам  Золочівського  районуПро аграрні розписки розповіли фермерам  Золочівського  району6 березня 2018 року в приміщенні сесійної зали Золочівської районної ради відбувся навчальний семінар "Аграрні розписки в Україні та фінансова підтримка аграрного сектору".

Розпочинаючи зустріч перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник наголосив: "Сьогодні аграріям району презентують новий інструмент доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів – аграрну розписку. Аграрна розписка – це угода між сільськогосподарським товаровиробником та кредитором. Саме ця функція розписок може стати практичним інструментом для аграріїв району. Це є великою можливістю, адже передбачає повернення коштів не лише в грошовій формі, але й в товарному еквіваленті".

У цій зустрічі взяли участь працівники ЦКС "Анісія", які донесли інформацію щодо умов кредитування в кредитній спілці, про відкриту методику нарахування відсотків по кредиту, відсутність прихованих платежів, страхування та комісій. Відповіли на запитання фермерів та запросили до плідної співпраці.

Метою проекту "Аграрні розписки в Україні" є покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників. За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проект уже впровадили у восьми областях. Очікується, що до початку весняного сезону 2018 аграрні розписки працюватимуть у кожній області.
svanisia

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас
та охороняє від усього злого
і заохочує до добрих діл

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)