Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Навчаємось разом з проектом USAID

Навчаємось разом з проектом USAID З 22 по 23 березня в Києві відбувся тренінг "Кредитна оцінка та управління кредитними ризиками", організовані Проектом КЕП спільно з експертом PUM (Нідерланди) Rits Dijkstra для представників кредитних спілок — учасників проекту КЕП, які надають кредити для сільгоспвиробників. В тренінгу взяли участь представники ЦКС "Анісія" А. Павліш та Т. Баран.

Під час тренінгу розглядалися питання розгляду заявки на кредит, управління кредитними ризиками, які пов’язані з агрокредитуванням, оцінка кредиту та кредитний супровід (моніторинг) виданих кредитів. Учасники обговорювали методи оцінки кредитоспроможності позичальників, проведення аналізу грошових потоків та етапів циклу конвертації активів, а також розглядали можливості застосування скорингу та рейтингування кредитного ризику в кредитних спілках. Представники кредитних спілок поділилися практичним досвідом співпарці з агровирорбниками, розповіли про свої принципи роботи та почерпнули багато нової інформації, яка буде дуже корисною в процесі агрокредитування.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)