Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Завершилось представлення проекту "Аграрні розписки в Україні" фермерам Львівщини

Аграрні розписки в Україні Навчальними семінарами у містах Броди, Пустомити та Кам'янка-Бузька завершився процес представлення сільгоспвиробникам Львівщини проекту "Аграрні розписки в Україні", який впроваджує Міжнародна фінансова корпорація IFC.

Регіональний представник проекту у Львівській області Олена Топій відзначила, що метою проекту є покращення та спрощення доступу малих та середніх сільгоспвиробників до фінансових ресурсів. Адже аграрна розписка — це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування як товарне, так і фінансове, під заставу майбутнього врожаю.
Фермери були досить активними, адже вони також мали можливість почути інформацію від представників Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА про обласні та державні програми підтримки агровиробників, висловити своє бачення на дану тему.

Аграрні розписки в Україні Аграрні розписки в УкраїніУчасть у семінарах також взяли працівники ЦКС "Анісія" О. Негід, Т. Баран, Н. Пенцак та Г. Гриневич. Вони ознайомили присутніх з умовами кредитування в кредитній спілці та позитивним досвідом участі в обласній програмі по відшкодуванню процентів за користування кредитами, отриманими членами кредитної спілки на сільськогосподарські цілі.

Всі присутні висловили сподівання, що проведені семінари будуть не лише інформаційними, а посприяють тому, щоб фермерські господарства області розвивались та зміцнювались.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)