Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

19-21 квітня у Львові відбулась VII Міжнародна виставка та форум "AGROPORT WEST LVIV 2018"

AGROPORT WEST LVIV 2018"Агропорт" - це один з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі. В цьому році участь взяли фермери Львівської області, Волинської, Рівненської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Херсонської та Миколаївської областей. Не лише відвідали форум, а й взяли в ньому активну участь представники Німеччини, Латвії, Франції, Канади. Заступник міністра аграрної політики та продовольства України О. Трофімцева, яка взяла участь у відкритті виставки, відмітила "Агропорт" як інтернаціональний майданчик, де можна поділитися актуальною інформацією та зрозуміти потреби аграріїв.

З великою зацікавленістю присутні поспілкувалися з Президентом України П. Порошенком, який 20 квітня відвідав виставку і дав їй високу оцінку.

У межах форуму відбулися різноманітні заходи, дискусійні панелі, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки, Фермерський ярмарок, Фестиваль вуличної їжі. Також були відзначені кращі підприємства агропромислового комплексу нашої області. Представники кредитної спілки "Анісія" разом з проектом КЕП взяли активну участь у заходах форуму, зокрема, у дискусійній панелі "Фінансові інструменти для сільського господарства" та "Органічні продукти".

"Агропорт" цінний тим, що експерти та учасники з різних сфер сільськогосподарської діяльності мали можливість обговорити актуальні питання сучасного стану сільського господарства в Україні, досвід зарубіжних партнерів, який би дозволив українцям суттєво покращити рівень свого життя.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)