Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Свято до Міжнародного Дня захисту дітей у Турці

Свято до  Міжнародного Дня захисту дітей у ТурціУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний День захисту дітей.

Святково та гамірно було і у місті Турка. В рамках відзначення свята відбулось багато спортивних змагань, квестів, флешмобів та відбувся святковий концерт. Діти демонстрували свої вміння у малюванні, декламуванні віршів, виконанні пісень і танців. І треба сказати, що серед молодих бойківчан є надзвичайно багато обдарованих, творчих особистостей.

Гостями святи були представники районної та міської ради, відділу освіти, активісти громадських організацій та політичних партій.

І вже за традицією до свята долучились і працівники Відділення №7 (м. Турка) ЦКС "Анісія". Цього року вони стали спонсорами юних спортсменів. Всі команди, які брали участь у нелегкій боротьбі, отримали цінні призи — спортивний інвентар. Це футбольні м'ячі, шахи та шашки, тенісні ракетки та канцелярську товари. Найспритнішою виявилась команда Завадівського НВК.

Також був проведений квест по Турківських установах. І до кредитної спілки завітали учні Турківського НВК №1, яких працівники нашого відділення пригостили солодощами.

Приємно було дивитись у щасливі дитячі очі спостерігати за дітьми, які раділи від чудово і змістовно проведеного часу.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)