Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

День захисту дітей у Червонограді

День захисту дітей  у Червонограді Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – "International Day for Protection of Children", прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей у Червонограді розпочався традиційним маршем-ходотоном неповносправних дітей від навчально-реабілітаційного центру "Світанок" та всіх бажаючих мешканців міста. Цього дня було організовано багато розважальних заходів: малюнок на асфальті, розваги, вікторини. А також безкоштовне відвідування для дітей атракціонів у парку культури, концерт за участі вихованців дошкільних закладів міста.

Але наймасштабнішою подією цього дня стала ярмарка професій "Че-Чі-Ленд" за підтримки відділу внутрішньої та інформаційної політики ЧМР, "Ехо Червонограда", учнівського самоврядування, молодіжного ХАБу "Космодром" та Будинку дитячої творчості.

Ярмарок професій уже вдруге відбувається у нашому місті. Ознайомлювати дітей з особливостями кожної професії мали змогу справжні фахівці своєї справи — поліцейські, пожежники, будівельники, лікарі, фармацевти, психологи та ін. Головна мета проекту — продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Працівники Відділення №6 (м. Червоноград) Церковної кредитної спілки "Анісія" також долучились до святкувань та організували дітям квест з фінансової грамотності. Впродовж квесту діти мали змогу дізнатися про історію кредитних спілок, що таке кредити та депозити, визначити вартість продуктів, що входять до споживчого кошика, а також безліч цікавих задач на фінансову тематику. Всі учасники квесту отримали подарунки, а переможці – крім подарунків мали змогу покататись на веломобілях.

Бути фінансово грамотним – це сьогодні вимога часу і одна з найважливіших підвалин для досягнення успіху як в кар'єрі, так і в особистому житті. Саме тому так важливо популяризувати фінансову освіту серед молоді та заохочувати школярів до вивчення фінансових азів.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)