Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Гарбузова осінь

Гарбузова осінь07 жовтня 2018 року вже втретє у с. Добросин, що на Жовківщині, відбувся фестиваль-ярмарок "Гарбузова осінь".

З побажаннями добра, здоров'я та усяких гараздів до гостей та організаторів свята звернувся Голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Під яскравий музичний акомпанемент представники сільських та селищних рад взяли участь у параді "Коровай на вишитому рушнику", а потім представили на огляд громаді оригінальні, в тому числі і їстівні, композиції з сала, ковбаси та гарбуза.

На святі можна було придбати товари місцевих сільгоспвиробників, а саме: молочну продукцію, мед та інші продукти бджолярства, сублімовані овочі та фрукти, печені на дровах хлібобулочні вироби.

Розважали гостей вокальні та танцювальні колективи району, їх колеги - представники художніх колективів із Тернопільщини, Дрогобича, а також спеціальний гість фестивалю - скрипаль Олег Кульчицький.

Всі бажаючі мали нагоду зробити фото на згадку у спеціально облаштованій етнофото зоні, а місцеві господині пригощали усіх охочих українським борщем, печеною картоплею та стравами з гарбуза. Працівники кредитної спілки "Анісія" теж долучилися до святкувань. Тепла, родинна атмосфера цього свята нікого не залишила байдужим.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)