Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Міжнародний день кредитних спілок у наших відділеннях

Міжнародний день кредитних спілок у наших відділеннях Відділення кредитної спілки цікаво та по-святковому відзначили професійне свято — Міжнародний день кредитних спілок. Цього дня у всіх відділеннях відбувся День відкритих дверей, в ході якого працівники кредитної спілки знайомили присутніх з історією кредитного руху України та нашої кредитної спілки, проводили заняття з фінансової грамотності, пригощали гостей солодощами та дарували сувеніри з логотипом "Анісії".

Особливо по-святковому пройшло це свято у відділеннях № 2 (м. Буськ), № 3 (м. Новояворівськ), № 10 (м. Жовква) та № 11 (м. Яворів), в яких були задіяні діти: для них були організовані конкурси малюнка, відкритий урок на тему "Гривня — національна валюта", економічна вікторина. Кожна дитина отримала солодощі та сувеніри, а переможці конкурсів — пам'ятні подарунки.

Багато зусиль до відзначення свого професійного свята доклали працівники Відділення № 6 (м. Червоноград), які організували свято у форматі "круглого столу", на який заздалегідь були запрошені спілчани — підприємці, освітяни, представники фермерських господарств, які з перших уст змогли отримати професійні консультації з питань пенсійного законодавства, субсидій, юридичних питань, адже на їх питання відповідали заступник начальника Червоноградського відділу обслуговування громадян (пенсійного фонду) Світлана Карабін, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту Марія Федаш, представники організації безоплатної вторинної правової допомоги Марія Федоряк та Наталія Гудзик.

Теплі слова та щирі побажання колективу ЦКС "Анісія" пролунали від керівника АПР Радехівської РДА Призви В. М. та працівників Червоноградської міської бібліотеки Руслани Федюк та Віри Олеш.

Також до привітань долучилася активна молодь Червонограда: представники Школи молодого лідера, міського учнівського самоврядування, координатор молодіжного ХАБу "Космодром" Максим Ткаченко.

Працівники відділень щиро дякували кожному, хто долучився до відзначення їхнього професійного свята.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Більше інформації можна дізнатися на нашій офіційній сторінці у фейсбуку: ЦКС "Анісія"

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)