Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Міжнародний день кредитних спілок 2018

ММіжнародний день кредитних спілок 2018 В рамках святкування професійного свята - Міжнародного дня кредитних спілок, 18 жовтня в кредитній спілці "Анісія" відбувся круглий стіл "Кредитні спілки — вчора, сьогодні, завтра".

В роботі круглого столу взяли участь директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, директор Проекту USAID/КЕП в Україні Єва Сєржиньска, представник департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Галина Камінська, голова ФГ "Радвань-Нова" Антон Мільчевич.

Роман Филипів відзначив позитивну роль кредитних спілок Львівщини у задоволенні потреб малого та середнього бізнесу, участь кредитних спілок в обласних програмах та від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки вручив Подяки кращим працівникам кредитних спілок за вагомий внесок у зміцнення фінансово-кредитної системи Львівської області, зокрема, Подяку голови ЛОДА отримали такі працівники "Анісії": заступник голови правління Марія Чупило, старший інспектор кредитний Олександра Кузьо та керуюча Відділенням №5 (м. Городок) Надія Пенцак.

Єва Сєржиньска від імені Проекту USAID/КЕП та Всесвітньої ради кредитних спілок (WOCCU) вручила Подяку колективу Церковної кредитної спілки “"Анісія" та особисто голові правління Володимиру Сидоровському за вагомий внесок у розбудову системи кредитної кооперації в Україні та плідну співпрацю у галузі кредитування сільгоспвиробників.

Учасники круглого столу обговорили роль Проекту USAID/КЕП у збільшенні можливостей кредитних спілок у кредитуванні сільгоспвиробників, продовження співпраці кредитних спілок з департаментом агропромислового розвитку ЛОДА, діяльність агровиробників в нових умовах, перспективи створення та розвитку сільськогосподарських кооперативів.

Голова правління ЦКС "Анісія" Володимир Сидоровський у підсумковому слові подякував учасникам круглого столу за ефективні пропозиції, висловив впевненість, що спільні зусилля влади, міжнародних партнерів та кредитних спілок забезпечать успішний розвиток системи української кредитної кооперації.

З нагоди 70-ї річниці святкування Міжнародного дня кредитних спілок в центральному офісі кредитної спілки активно пройшов День відкритих дверей, в ході якого для членів кредитної спілки відбулася лотерея з призами, приємними передбаченнями та частуванням. Велику зацікавленість у членів КС викликав відеоролик про роботу та дозвілля працівників кредитної спілки, який демонструвався протягом всього дня.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)