Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Свято "Іде Святий Миколай" в м. Турка

Свято Іде Святий Миколай в м. Турка.


Одним з найулюбленіших усіма дітьми є свято Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. Радість очікування жаданого подарунка не співмірна ні з чим для дитини. Навіть дорослими ми згадуємо теплі солодкі миті цього милого серцю свята.

Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. Саме для таких дітей відбулося вручення подарунків від Св.Миколая, яке відбулося в офісі Відділення № 7 (м. Турка) кредитної спілки "Анісія".

За сприяння ЦКС "Анісія" було вручено подарунки 5-тьом дітям - круглим сиротам з сім'ї Шилованець у вигляді зимового одягу та солодощів. Завдяки благочинцям з кредитної спілки ці дітки, які опинилися в складних життєвих обставинах, теж відчули радість і теплоту свята.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)