Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Святий Миколай побував у Яворові

Святий Миколай побував у ЯворовіЗа підтримки відділу культури та туризму Яворівської РДА 21 грудня 2018 р. в історико-ентографічному музеї "Яворівщина" відбувся майстер-клас по розпису медового пряника для дітей з малозабезпечених та неблагополучних сімей. Майстер-клас провела народний майстер Маруняк Оксана Олексіївна. Також діти мали можливість подивитись виставу "Як сніговики сонце шукали", яку представили діти з ЦДЮТ смт. Івано-Франкове під керівництвом Тизьо Катерини Олексіївни.

Працівники відділень №3 (м. Новояворівськ) та №11 (м. Яворів) ЦКС "Анісія" прийняли активну участь у цьому святі та вручили солодкі подаруночки діткам від Св. Миколая. Діти отримали море позитивних емоцій та були приємно вражені подарунками.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)