Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"
svanisia
12 січня церква вшановує пам’ять мучениці Анісії

Анісія проживала в грецьких Салоніках в III-IV ст. Народилася вона в християнській родині, але рано осиротіла. Дівчина отримала значний спадок, який, тим не менш, роздала бідним. Вона була ревною християнкою, всіляко допомагала нужденним, вела благочестиве життя.

Одного разу Анісія йшла на християнське богослужіння. Дорогою її перестрів римський воїн, який почав переконувати дівчину полишити християнство та піти до язичницького храму й справити пожертву поганським богам. Анісія ввічливо відмовилася, натомість юнак грубо зірвав з її голови плат. Тоді Анісія плюнула (можливо, трохи не по-християнськи, але хто ми такі, аби судити?) просто в обличчя римського воїна і щосили його відштовхнула. Той, не довго думаючи, схопив меча і вбив дівчину. Згодом її скривавлене тіло співвітчизники урочисто поховали. Нині мощі святої знаходяться в срібній раці в базиліці Святого Димитрія в Салоніках.

Анісії молилися, коли болів шлунок. А ще цього дня наші пращури спостерігали за чотирилапим другом: якщо пес згортається "калачиком" – на мороз, а витягується, розкидає лапи – на відлигу.

Нехай АНІСІЯ береже всіх нас та охороняє від усього злого і заохочує до добрих діл.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)