Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Тиждень ощадності в ЦКС "Анісія" з 31 жовтня по 8 листопада


3pig11 жовтня - Всесвітній День заощаджень.

Історія святкування Всесвітнього Дня заощаджень розпочалася в італійському місті Мілан, коли 27 жовтня 1924 року представники ощадних банків із 29 країн зібралися на свій перший міжнародний конгрес ощадних банків, який тривав до 31 жовтня. Саме в цей день один із його учасників — італійський професор Равізза запропонував щороку відзначати цей день як "Міжнародний день заощаджень" на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів усіх країн. За задумом організаторів, цей день має бути присвячений економії у широкому розумінні цього слова — від заощадження грошей до дбайливого ставлення до часу, речей, природних ресурсів тощо, а його метою проголосили стимулювання ідеї заощадження коштів та планування витрат. Автори ідеї пропонували, щоб у цей день усі ощадні установи були відкриті і населення мало змогу переводити заощадження на свої рахунки.

Мета заходів, які проводяться з нагоди Всесвітнього Дня ощадності: навчити людей заощаджувати аби їх збагатити, перетворити людей у внутрішніх інвесторів своєї країни і тим самим протистояти засиллю іноземного капіталу та мати політичну незалежність.pig2

Символом Всесвітнього Дня заощаджень є скарбничка у формі свині. Свиня символізує щастя та плідність. Ця символіка грунтується на життєвому циклі цієї тварини. Весь рік її годують всіма можливими недоїдками, поки вона не стане розкішно круглою, після чого її забивають. У цьому контексті кажуть про те, щоб "зарізати свиню".

Українські кредитні спілки почали долучатися до святкування Всесвітнього Дня ощадності з 2012 року завдяки ініціативі німецького банку розвитку KfW (діє за дорученням Федерального уряду Німеччини).

З нагоди святкування Всесвітнього Дня заощаджень ЦКС "Анісія" оголошує Тиждень ощадності з 31 жовтня по 8 pigлистопада.

Скористайтесь особливо вигідними пропозиціями по кредитах та депозитах.
Вчіться заощаджувати!

Велике починається з малого!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)