Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Ой хто, хто Миколая любить?

mykolay-2016"Ой хто, хто Миколая любить?" – співається у дитячій святковій пісні. А й справді – невже знайдеться хтось, кому б не до душі були веселі свята, що несуть у собі дитячі усмішки, оченята, що світяться радістю у чеканні дива… Чекає на Святого Миколая малеча усюди. В цей день і кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Він є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги.

Святий Миколай за допомогою працівників кредитної спілки в цьому році обдарував своїми дарами багатьох потребуючих діток, які щиро раділи і тішилися з такого прекрасного свята.

17 грудня працівники Відділення №2 (м. Буськ) подарували свято діткам, які займаються у Будинку дитячої та юнацької творчості, адже в групі раннього розвитку "Малятко" відбулося свято до Дня святого Миколая. Були присутніми не лише 18 діток, а й батьки, бабусі, була присутня Оксана Рутецька - директор Буського БДЮТ та головний спеціаліст Оксана Цюга. Усі без винятку були приємно вражені, батьки дякували, дітки тішились подарунками та кульками.

Керівник групи Христина Цюга дуже дякувала за корисні подарунки, оскільки дітки багато витинають з кольорового паперу. Діткам працівники кредитної спілки, які були представлені як "помічники святого Миколая", подарували книжечки, шоколадні Миколайчики і святкові ручки та кульки.

15 грудня керівники гуртків Городоцької МАМ провели майстер - класи "Виготовлення новорічних сніжинок" та "Ліпка з солоного тіста" для вихованців МАМ молодшого шкільного віку. Учасниками майстер-класу були 15 вихованців гуртків "Веселка" та "Ми малюємо світ". Матеріали для проведення навчання та подарунки дітям надала кредитна спілка ЦКС "Анісія". Керуюча Відділення № 5 (м. Городок) кредитної спілки "Анісія" Пенцак Надія Богданівна привітала дітей з наступаючими святами, подякувала за гарну роботу та вручила дітям подарунки. Дирекція МАМ висловлює щиру подяку Голові Правління ЦКС "Анісія" Сидоровському Володимиру Михайловичу та керуючій відділенням Пенцак Надії Богданівні за підтримку обдарованої молоді.

19 грудня Святий Миколай завітав у Відділення №6 (м. Червоноград) Церковної кредитної спілки "Анісія". Працівники відділення спільно з учнівським самоврядуванням міста організували свято для діток членів спілки. Святкова програма була наповнена розповідями про Миколая Чудотворця, забавами з веселим піратом, віршами та колядками, які підготували діти. Як і личить, Святий Миколай завітав з подарунками і закликав діточок наслідувати доброту та милосердя, бути слухняними та уважними до чужих бід.

Діти дякували Миколаю за подарунки та просили у Господа щасливої долі та миру для всіх дітей України. Усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Свято Миколая від "Анісії" прийшло і до Старого Самбора. В офіс Відділення №1 "Опора" завітали дітки наших вкладників та позичальників. Вони отримали від Святого Миколая солодощі, книжечки, розмальовки та мандаринки, а найголовніше — це несподіванку.

У п'ятницю, 16 грудня, напередодні Дня Святого Миколая працівники Відділення №10 (м. Жовква) Церковної кредитної спілки "Анісія" завітали до дитячого відділення Жовківської Центральної районної лікарні. Їх зустріли завідувач відділення Мар'яна Романівна Фамуляк та її підопічні - маленькі мешканці Жовківського району. Діти урочисто та завзято розповідали дитячі віршики та співали пісні про зиму та про святого Миколая. Гості ж виконали доручення св. Миколая, подарувавши дітям пакуночки з солодощами та яскравими дитячими книжечками.

У цей день подаруночки від святого Миколая також стали приємною несподіванкою і для маленьких відвідувачів Жовківської районної поліклініки.

Сподіваємось, що святий Миколай та казкова атмосфера свята додадуть бадьорості жовківським малюкам та допоможуть їм швидше одужати і більше ніколи не хворіти.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica