Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Святкують аграрії Радехівщини

Святкують аграрії Радехівщини 17 листопада 2018 року аграрії, працівники сільського господарства, переробної промисловості Радехівщини святкували своє професійне свято – День працівників сільського господарства України.

З теплими словами вдячності хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району за нелегку працю звернулися Голова Радехівської районної ради Марія Климочко та перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник. До вітального слова долучилися старійшина сільського господарства Парубочий Й. С., провідні аграрії, ветерани, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермери, господарники. У своїй промові керівник відділу АПК Василь Призва підбив підсумки всього зробленого за рік та проаналізував усі досягнення агропромислового комплексу. За свою нелегку, але водночас важливу працю, найкращі трудівники отримали грамоти та подяки.

За дорученням правління та всього колективу Церковної кредитної спілки "Анісія" працівники Відділення №6 (м. Червоноград) долучилися до святкувань та подякували усім тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом їх життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Побажали усім міцного здоров’я, миру та впевненості у тому, що на нашій українській землі і надалі будуть щедрі врожаї.

Радо всіх приймав ресторан "Анна", під керівництвом Ярослава Нагірного. Гарного настрою всім присутнім додали ведучі свята Віра Олеш та Руслана Федюк, а також музичний колектив "Дністряни".

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica