Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

"Різдвяні дзвіночки" вкотре порадували талантами

Різдвяні дзвіночки вкотре порадували талантамиУ Червонограді протягом 14-16 грудня 2018 року проходив XI Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пісні "Різдвяні дзвіночки", де талановиті діти з різних областей України взяли участь та долучилися до свята української пісні.

Конкурсні виступи проводились у чотирьох вікових категоріях. Вік учасників цьогорічного фестивалю – від 6 до 18 років. В рамках фестивалю проводився вечір знайомств учасників та гостей, презентація проекту "Укрофішки", майстер-клас професійних вокалістів та творчих діячів, відвідування музею-світлиці ім. Тараса Городецького, ярмарок виробів різдвяної тематики та сувенірної продукції фестивалю від місцевих майстрів та підприємців.

Протягом двох конкурсних днів професійне журі заслухало більше як п'ятдесят учасників. Гран-прі фестивалю всі судді одноголосно віддали Ярославу Карпуку - учаснику з смт. Стара Вижівка Волинської області.

Хочеться подякувати організаторам фестивалю, а саме, міському голові Андрію Залівському, начальнику відділу культури Тетяні Забаві, директору Народного дому Іванні Ейхорн, натхненнику та керівнику фестивалю Віктору Коваленку, адміністратору фестивалю Олені Чуб та всій великій команді, яка зробила це свято видовищним та незабутнім. Приємно, що Церковна кредитна спілка "Анісія" теж долучилась до цього свята та мала нагоду нагородити і вручити призи переможцям середньої групи (10-12 років): Вікторії Горячій та Артуру Галасу з м. Рава-Руська, а також Аліні Науменко з м. Червоноград.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica