Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Тато, мама, я — спортивна сім'я

Тато, мама, я — спортивна сім'я27 лютого 2019 р. у Червоноградській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 відбулися традиційні змагання серед спортивних сімей міста Червонограда "Тато, мама, я – спортивна сім’я".

В урочистій частині змагань до учасників з привітанням і побажаннями перемоги звернулися начальник відділу фізичної культури та спорту Гаврилюк В.І., вчитель фізкультури ЧНВК №3 та неодноразова переможниця обласного етапу фестивалю "Тато, мама, я – спортивна сім’я" Тетяна Корнова та керуюча відділенням №6 ЦКС "Анісія" Леся Геледчак.

Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося дев'ятнадцять сімей. Атмосфера, що панувала у залі, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були і дружня підтримка суперника, і порада, і гумор. Переможці та призери заходу визначалися за найменшим часом проходження дистанції.

За підсумками трьох конкурсів переможцями серед сімей з дівчатками стала сім'я Смеречанських, серед сімей з хлопчиками - сім'я Городецьких, які представлятимуть місто на обласних змаганнях. Також, переможцем у номінації за "Волю до перемоги" стала сім'я Баличевих.

Працівники Відділення №6 (м. Червоноград) Церковної кредитної спілки "Анісія" мали нагоду долучитися до спортивного свята та привітати всіх учасників подарунками, а переможців - солодкими призами.

Щиро дякуємо усім, хто був причетним до організації чудового і незабутнього свята.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica