Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

"АгроТехніка - 2019" розкриває нові можливості для аграріїв області

АгроТехніка - 2019 розкриває нові можливості для аграріїв області5-7 березня 2019 р. у Львові на території Арена-Львів проходить XII спеціалізована виставка "АгроТехніка-2019", що є єдиною виставкою такої тематики у західному регіоні України. Захід проходить за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Основна мета проведення весняної виставки – надання можливості місцевим фермерам та іншим сільгоспвиробникам вибрати та придбати насіння, саджанці, засоби захисту рослин, техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії. Це і змога керівникам сільгосподарських підприємств та фермерських господарств почути про всі напрямки фінансової підтримки, як з державного, так і з обласного бюджетів, наочно оцінити пропозиції, проаналізувати можливості, поділитися досвідом.

Працівники Церковної кредитної спілки "Анісія" також відвідали захід, де мали змогу донести інформацію щодо кредитування фермерських та особистих селянських господарств у кредитній спілці, розказати про умови і переваги цих кредитних продуктів та запросити до співпраці у майбутньому. Хочемо зазначити, що кредитна спілка "Анісія" є активним учасником обласних програм підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica