Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

АГРОПОРТ Захід Львів 2019

АГРОПОРТ Захід Львів 201921-23 березня 2019 р. у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького, тривала масштабна агропромислова подія АГРОПОРТ Захід Львів 2019, який має статус одного з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі.

Цьогорічний аграрний форум був орієнтований на дрібних та середніх фермерів В рамках роботи заходу відбулося обговорення національного курсу по впровадженню Цілей сталого розвитку: розвитку сільського господарства та забезпечення збалансованого харчування всіх верств населення, сталого розвитку довкілля, якісної освіти, безпечності харчових продуктів. З великим зацікавленням ознайомився з досягненнями агровиробників прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, який відмітив, що агропромисловий комплекс має великий потенціал, оскільки на сьогодні його можливості використовуються не більше як на третину.

Також 21 березня 2019 р. в межах агрофоруму відбулась дискусійна панель на тему "Фінансування агровиробників: послуги, інструменти, можливості», яка була організована за підтримки Проекту "Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)", в ході якої взяла активну участь Церковна кредитна спілка "Анісія".

З вітальним словом до учасників дискусійної панелі звернулась керівник проекту Єва Сержинська, яка представила Проект КЕП, що фінансується USAID та буде реалізований Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU). Метою проектує є зміцнення сектора кредитних спілок України у напрямку покращення якості фінансових послуг та кредитних продуктів, які пропонуються фермерам та сільськогосподарським підприємствам у сільській місцевості України.

Начальник відділу стратегічного планування, підприємництва та організаційної роботи департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Галина Камінська представила регіональну програму підтримки сільськогосподарських виробників і відмітила, що Комплексна програма спрямована на підтримку саме дрібного фермера, малого і середнього виробника.

Директор з розвитку ГО "Українська ключова ініціатива" Світлана Зубрицька презентувала проект "Нові технології фінансування мікровиробників", пілотним учасником якого є ЦКС "Анісія".

Крім цього, своїм успішним досвідом агрокредитування в Церковній кредитній спілці "Анісія" поділились Андрій Шишак, голова ФГ "Шишаки" та Антон Мільчевич, керівник сільськогосподарського кооперативу "Горбогори".

Своє бачення перспектив агрокредитування за допомогою кредитних спілок представили президент ВАКС Ольга Мороз та віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica