Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"
Фінансова підтримка аграрного секторуВ Сокальській та Радехівській райдержадміністраціях 10 квітня відбулася нарада щодо фінансової підтримки аграрного сектору з державного та обласного бюджетів у 2019 році.

У нараді взяли участь начальники управління розвитку сільськогосподарського виробництва районів, представник Департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Ігор Вус, представники Головного територіального управління юстиції, керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств районів та представники фінансових установ.

Окрім інформації про фінансову підтримку присутнім було роз’яснено наступне: про покрокові етапи створення фермерського господарства; про умови фінансування с/г виробників у поточному році; дотримання норм законодавства про працю та зайнятість населення; правильне працевлаштування та офіційну виплату заробітної плати; відповідальність роботодавців щодо працевлаштування.

Працівники Церковної кредитної спілки "Анісія" також мали нагоду донести інформацію щодо кредитування фермерських та особистих селянських господарств, розказати про умови та переваги такого кредитування, ознайомити з роздатковим матеріалом та запросити аграріїв до співпраці.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica