Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Оновлено офіс Відділення №2 (м. Буськ)

>Оновлено офіс Відділення №2 (м. Буськ)Відділення №2 (м. Буськ) Церковної кредитної спілки "Анісія" вже 14-й рік надає якісні послуги мешканцям Буського району.

І ось 12 липня, в день свята першоверховних апостолів Петра і Павла, відбулась довгоочікувана процедура освячення отцем Михайлом Смачилом оновленого офісу відділення на території промислового ринку. На святі були присутні голова правління ЦКС "Анісія" Володимир Сидоровський, директор КП "Галвет" Галина Сисун, працівники центрального офісу та працівники відділення, а також члени кредитної спілки.

Працівники відділення, для яких цей день був по особливому святковим, дякували членам кредитної спілки за довіру та пригощали всіх присутніх солодощами. Тепер отримувати фінансові послуги у відділенні можна на ще більш високому та комфортному рівні.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica