Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Кредитні спілки налагоджують співпрацю з сільськогосподарськими кооперативами

Кредитні спілки налагоджують співпрацю з сільськогосподарськими кооперативами16-17 липня 2019 р. в м. Пустомити Львівської області за сприянням Проекту USAID "Кредитування сільськогосподарських виробників" (КЕП) був проведений тренінг "З питань організації співпраці між кредитними спілками та кооперативами", в якому взяли участь працівники ЦКС "Анісія" та представники кредитних спілок з усієї України.

17 липня на тренінг були запрошені керівник СОК "ГорбоГори" Антон Мільчевич, Голова правління ЦКС "Анісія" Володимир Сидоровський та представник Департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Андрій Олійник. Під час зустрічі Антон Мільчевич розповів усім присутнім історію створення кооперативу, цілі та мету діяльності.

Історичним моментом стало підписання між ЦКС "Анісія" та СОК "ГорбоГори" Меморандуму про співпрацю, який передбачає надання фінансових послуг для членів кооперативу та малих одноосібників, які тільки розпочинають свою справу.

Після урочистостей Антон Мільчевич запросив присутніх відвідати ФГ "Західний равлик" та ФГ "Малинівка", які являються членами кооперативу. Учасники тренінгу отримали незабутні враження при відвідуванні цих фермерських господарств, особливо ФГ "Західний равлик", яке займається рідкісним видом діяльності - вирощуванням та продажем равликів, як і в Україні, так і за кордон.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica