Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Гарбузова осінь - 2019

Гарбузова осінь - 2019У неділю, 6 жовтня, в селі Добросин, що на Жовківщині, відбувся IV фестиваль-ярмарок "Гарбузова осінь". Участь у заході взяли представники місцевого самоврядування району, школярі та педагоги Добросинської ЗОШ, а також місцеві підприємці та жителі Добросина і навколишніх сіл.

Традиційно вже вчетверте до святкувань долучилися і працівники нашої кредитної спілки. Вони пригощали дітей та дорослих солодощами і розповідали усім охочим про кредитну спілку "Анісія" та про послуги, які вона пропонує.

Цьогоріч погода не балувала гостей свята теплом та сонечком. Однак позитивних емоцій та душевного тепла на фестивалі не бракувало. Гостинність місцевих господинь, виступи фольклорних колективів та творчість таких виконавців як Євгенія Таранюк-Батючок та Зеновій Гучок нікого не залишили байдужим.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica