Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Заняття з фінансової грамотності для молодих людей Червонограда

Заняття з фінансової грамотності для молодих людей ЧервоноградаПодорожі, комфортні квартири чи будинки, прикраси, ресторани, красивий одяг – хто ж із нас відмовиться від цього? Для того, щоб отримувати задоволення від життя, достатньо просто знати, як розпоряджатися своїми грошима, тобто потрібно бути фінансово грамотним. І саме тому так важливо навчати фінансовій грамотності молоде покоління.

26 лютого 2020 р. працівники Відділення N6 (м. Червоноград) ЦКС "Анісія" провели урок фінансової грамотності для студентів Червоноградського гірничо-економічного коледжу. Студентів було ознайомлено із специфікою роботи кредитних спілок на ринку фінансових послуг, на що звертати увагу при виборі фінансової установи, з кредитними продуктами кредитної спілки та як не потрапити в боргову яму, а також вмінню заощаджувати.

Під час практичної частини було проведено тестування з фінансових питань, де переможцем стала Ірина Струс, студентка третього курсу.

P.S. За книгу для переможця дякуємо Ivan Vyshnevskiy

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica