Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Церковна кредитна спілка "Анісія" - кредитна спілка, яка була заснована згідно Протоколу №1 зборів громадян від 01 листопада 1995 року та Установчої угоди від 3 листопада 1995 року і на час утворення являла собою громадську організацію.

Кредитна спілка була зареєстрована Бюро координації, контролю, державної реєстрації господарських формувань і об'єднань громадян економічного управління виконкому Львівської міської ради народних депутатів згідно Свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності №23882942 від 13 листопада 1995 року, реєстраційний номер 71.

Церковна кредитна спілка "Анісія" - це неприбуткова організація, заснована фізичними особами на кооперативних засадах з метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових внесків членів кредитної спілки.

Церковна кредитна спілка "Анісія" з дня підписання передавального акту між Кредитною спілкою "Опора" та Церковною кредитною спілкою "Анісія" 12 серпня 2005 року є правонаступником Кредитної спілки "Опора" з виконанням всіх прав та зобов'язань, взятих на себе Кредитною спілкою "Опора".

Згідно Закону України "Про кредитні спілки" Церковна кредитна спілка "Анісія" у 2004 році змінила свій статус і була зареєстрована як юридична особа 22.01.2004 року виконавчим комітетом Львівської міської ради згідно Свідоцтва про державну реєстрацію №378706, серія А00. Одночасно кредитна спілка була зареєстрована як фінансова установа згідно Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України №19 від 22.01.2004 року (Свідоцтво КС № 1).

З метою задоволення потреб членів кредитної спілки, що проживають у географічній віддаленості від центрального офісу, у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг рішенням Спостережної ради було створено 10 відділень, які є безбалансовими без права юридичної особи.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica