Кредитний калькулятор

calc
int1
Володимир Сидоровський:
"Мрію створити те, що буде працювати і після мене,
що залишить гарний слід в історії!"
int1
Володимир Сидоровський:
Ми показуємо ефективну роботу
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення загальних зборів членів Церковної кредитної спілки "Анісія" від 21 квітня 2015 р. повідомляємо про припинення членства у кредитній спілці осіб, які не сплатили членський внесок до резервного капіталу.
Просимо таких осіб з'явитися до Церковної кредитної спілки "Анісія" (за адресами, вказаними тут) для отримання належних їм внесків.

Правління ЦКС "Анісія"

Статті

До дня заснування Відділення №2 (м. Буськ)

До дня заснування Відділення №2 (м. Буськ) 03 березня 2020 року минуло 14 років як на теренах Бузеччини працює для людей ЦКС "Анісія". З нагоди такої дати працівники відділення організували ряд заходів для мешканців та гостей славного міста Буська.

Була проведена святкова лотерея, кожен бажаючий брав у ній участь та отримав подарунок: календар чи ручку, солодощі чи нашу рекламну продукцію. Також до 06 березня триває акція до Дня народження відділення по зниженню процентів за кредитами.

Привітати відділення з днем народження завітали колеги — працівники відділень з міст Мостиська, Червоноград, Самбір та центрального офісу.

В цей день у святково прикрашеному оновленому офісі було приємно знайомити відвідувачів з історією створення відділення, згадувати його першого керівника Юрія Пришляка, слухати материнські поради від колишньої керуючої відділенням Галини Пришляк, та відчувати, що слова подяки від наших членів, привітання колег та партнерів, які сьогодні лунали особливо щиро, надихатимуть нас на нові звершення.

Особливу подяку висловлюємо голові правління Володимиру Сидоровському та всім працівникам, які добрими словами та порадами долучилися до нашого святкування.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Сплата по кредиту

Оплата онлайн

Бережіть здоров'я та економте свій час! Сплачуйте по кредиту онлайн!

Ми в соцмережах

Карта

Календар

Календар свят і подій.

Наші партнери

Об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладів"

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок

Українська об'єднана кредитна спілка

Проект Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

UKI - Українська Ключова Ініціатива

Whole Planet Foundation

Проект AgriAnalytica