Результати співпраці кредитної спілки «Анісія» з Worldwide Foundation for Credit Unions та World Council of Credit Unions

Задля збільшення обсягів кредитування агровиробників з 2016 року ЦКС “Анісія” активно співпрацює з Проєктом USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)» в Україні, який впроваджується Всесвітньою Радою Кредитних спілок (World Council of Credit Unions) WOCCU.

В 2022 році кредитна спілка «Анісія» також розпочала співпрацю з Всесвітньою Фундацією Кредитних спілок (Worldwide Foundation for Credit Unions) WFCU, завдяки чому в період повномасштабної війни вдалося надати допомогу позичальникам кредитної спілки, які залучені в сфері агровиробництва, зокрема:

  • 27 фермерів членів кредитної спілки отримали безкоштовні талони на 12050 літрів дизельного палива.
  • 104 дрібних агровиробників (домогосподарства) отримали 332 тисячі грн компенсації по основній сумі отриманого в період війни кредиту.
  • 186 тисяч грн допомоги було надано на підтримку операційної діяльності кредитної спілки.
  • 5 філій кредитної спілки було забезпечено джерелами безперебійного живлення, задля забезпечення можливості обслуговування членів кредитної спілки в період масових вимкнень електроенергії.

Окрім зазначеної вище допомоги, кредитна спілка залучила 5 000 000 грн. з спеціально створеного WOCCU та WFCU фонду для кредитування своїх позичальників агровиробників, що сприяло підтримці ліквідності спілки та дозволило збільшувати обсяги наданих кредитів.

В 2023 році було завершено розробку та впровадження нового сайту для кредитної спілки, який було створено за підтримки Проєкту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)» в Україні. Це дозволило спростити та поліпшити роботу з клієнтами та зробило її більш зручною та доступною. Також партнери надають постійну підтримку у вигляді вебінарів, консультацій та рекомендацій щодо дій у час війни, кібербезпеки, психологічної підтримки членів спілки, які постраждали від військових дій та інших важливих питань.

ЦКС «Анісія» висловлює щиру вдячність World Council of Credit Unions, та Проєкту USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників – КЕП” за надзвичайно важливу підтримку у складні часи та розуміння нагальних потреб та проблеми спілчан та кредитної спілки.

Слава всім хто підтримує кредитний рух в нашій державі! Слава Україні!

Прочитайте також